نتیجه اراده و همت مبتنی بر دیدگاه توحیدی و انقلابی، رسیدن به کمال است

8557_745

نتیجه اراده و همت مبتنی بر دیدگاه توحیدی و انقلابی، رسیدن به کمال است/ نمایندگان مجلس، در بررسی لوایح و طرح ها، عزت ملی و مصالح کشور را در نظر بگیرند

شایق، تصریح کرد: نمایندگان مجلس، فریاد بانکداری ربوی را می شنوند، باید اقدام اساسی انجام دهند، وظیفه نماینده مجلس، باید مطالبه گری خواسته های مردم از دولت و وزرا باشد.8557_745

به گزارش زیتون، عشرت شایق، با اشاره به تبیین نقش زنان و خانواده در تمدن اسلامی، اظهار داشت: در مسیر تمدن سازی باید به مرحله ای برسیم که در همه حوزه ها به کمال و بالندگی برسیم و اطمینان داریم که به نتایج درخشان، خواهیم رسید.

وی گفت: اراده و همت ما، مبتنی بر دیدگاه توحیدی و حرکت انقلابی، برای  رسیدن به تمدن اسلامی، تلاش خواهیم کرد، نمایندگان مختلف با آرای مردمی، به مسئولیت رسیدند و آرای و طرح ها و لوایح مختلف را بررسی و به قانون تبدیل می کنند.

وی اضافه کرد: اگر فردی به وسیله قلم، شروع به تخریب کند، ممکن است محدوده تخریبی مشخص  کوتاهی داشته باشد اما اگر نمایندگان مختلف، طرح و لایحه ای را تصویب کردند که مخالف مصالح کشور باشد و عزت و اقتدار کشور زیر سوال رود، ، نسبت به رای و نظر خود مسئولیم و باید پاسخ گوی انتخاب خود باشیم.

شایق خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس، باید مشکلات کشور را بنگرند، بیکاری، بحران ارزی، عقب افتادگی حقوق کارگران، جوانان تحصیل کرده، از جمله عواملی هستند که نمایندگان  مجلس شورای اسلامی، باید مطالبه گری کنند. قوانین معطل مانده در صحن مجلس، به سرانجام نرسیده است، قانون تسهیل ازدواج جوانان، بعد از گذشت چند سال هنوز به تصویب نرسیده است.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان مجلس، فریاد بانکداری ربوی را می شنوند، باید اقدام اساسی انجام دهند، دلال و واسطه در امور ارزی،بحران های اقتصادی را به وجود می آورند، وظیفه نماینده مجلس، باید، مطالبه گری خواسته های مردم از دولت و وزرا باشد.

وی بیان داشت:  اگر نمایندگان پیگیر قوانین بر زمین مانده باشند، به دنبال مطالبات مردمی باشند، مردم قدردان اقدامات آنان خواهد بود، ولی اگر نماینده ای سخنی بگوید، اقدامی انجام دهد که مخالف عزت و مصالح عمومی  کشور را در نظر نگیرد، در بین مردم جایگاهی نخواهد داشت

موضوعات مرتبط

*

*

Top