رژیم صهیونیستی هیچ‌گاه احساس امنیت نخواهد کرد

%da%a9%db%8c%d8%b4-2
خون شهید «سید مصطفی بدرالدین» و دیگر شهدای مقاومت نخواهد گذاشت که توطئه مشترک آمریکا و متحدانش به‌همراه کشورهای مرتجع منطقه برای از بین بردن روحیه و اراده مقاومت به نتیجه برسد.

به گزارش مرصاد به نقل از تسنیم، متن یادداشت عشرت شایق* با عنوان «رژیم صهیونیستی هیچ‌گاه احساس امنیت نخوهد کرد» به‌شرح ذیل است:%da%a9%db%8c%d8%b4-2

 

بار دیگر سرداری از جنبش مردمی حزب‌الله لبنان بر اثر انفجار در یکی از پایگاههای این جنبش در حومه دمشق به شهادت رسید تا ضمن آبیاری نهال عزت و غیرتمندی، بر حقانیت راه مقاومت در مقابل سلطه‌گری آمریکا و رژیم اشغالگر قدس، مهر تأیید دوباره‌ای زده شود.

 

شهادت «سید مصطفی بدرالدین» ملقب به «سید ذوالفقار» فرمانده کل شاخه نظامی حزب‌الله نه پایانی برای یک مجاهد فی سبیل الله، بلکه آغازی است برای رویش‌های گسترده‌تر و تأثیرگذارتر در سطح منطقه برای محو غده سرطانی صهیونیسم و نابودی گروههای تکفیری و خون‌آشام که مزدوری دولت‌های مرتجع بزرگترین افتخار آنان محسوب می‌شود.

 

سردار شهید «سید مصطفی بدرالدین» با حضور در صحنه‌های مختلف مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و گروهک‌های دست‌نشانده آن رژیم که تحت عناوین مختلف برای ضربه زدن به خط مقاومت شکل گرفته‌اند، نشان داد که توطئه و دسیسه‌های مختلف نخواهند توانست چهره جنایتکاران صهیونیست را تطهیر کنند و جنایات آنان را به ورطه فراموشی بسپارند.

 

هرچند شبکه خبری «المیادین» ابتدا شهادت «بدرالدین» را بر اثر حمله موشکی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به مقر حزب‌الله در نزدیکی فرودگاه نظامی دمشق اعلام کرد اما حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای خبر شهادت فرمانده کل شاخه نظامی خود در سوریه را در پی «وقوع انفجاری» در مقر حزب‌الله در فرودگاه نظامی دمشق اعلام کرد و وعده تحقیق درباره ماهیت این انفجار و دلایل آن را داد.

 

این عملیات جنایتکارانه به هر وسیله‌ای که صورت گرفته باشد در ماهیت صهیونیستی بودن آن نباید شک و تردید داشت چرا که شهید بزرگوار «سید مصطفی بدرالدین» بارها و بارها از سوی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی رژیم اشغالگر قدس مورد سوءقصد قرار گرفته بود.

 

سردار سرافراز مقاومت، شهید مصطفی بدرالدین فرمانده و جهادگر بزرگی بود که چند ماه پیش تأکید کرده بود از سوریه باز نخواهد گشت؛ مگر اینکه شهید شود یا پرچمدار پیروزی باشد و در همین راستا بود که سرسختانه به مقابله با گروههای تکفیری در سوریه که نوک پیکان طرح آمریکایی ــ صهیونیستی در منطقه هستند، برخاست.

 

شهید «مصطفی بدرالدین» بعد از زندگی سرشار از جهاد، اسارت و جراحت و دستاوردهای بزرگ، با زیباترین و والاترین درجه انسانیت، یعنی شهادت به حیات خود پایان داد و به قافله فرماندهان شهید مقاومت از جمله یار و همقطار عزیز خود شهید فرمانده حاج عماد مغنیه پیوست.

 

بدرالدین، همواره به‌عنوان یکی از مبارزان بزرگ علیه رژیم صهیونیستی معروف بود و از سال 1982 میلادی هنگامی که از زندان کویت آزاد شد به فعالیت‌های جهادی در دوایر حساس امنیتی و نظامی «مقاومت» پرداخت و در این راه بارها از سوی سازمان‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدانش تحت تعقیب قرار گرفت اما ذره‌ای از اهداف خود عقب نشینی نکرد.

 

سازمان‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس بر این باور بودند که شهید «بدرالدین» در بزرگترین عملیات مقاومت در شناسایی و انهدام شبکه‌های جاسوسی آنها در لبنان و سوریه و بازداشت عوامل آنها نقش اصلی داشته است.

 

شهید «مصطفی بدرالدین» به‌سبب زندگی سراسر مبارزه و جهادش علیه صهیونیست‌ها، همواره الگوی مبارزاتی بسیاری از جوانان لبنانی بود و دشمنان او در رسانه‌های وابسته به صهیونیسم بین الملل، برای انحراف افکار عمومی هیچ‌گاه از اتهام‌زنی به او دست برنداشتند تا شاید از این طریق شخصیت او را نزد هوادارانش تخریب و از الگوگیری زندگانی و مبارزاتی وی جلوگیری کنند.

 

پس از ترور شهید «عماد مغنیه» مسئولیت هدایت و راهبری شاخه نظامی حزب‌الله به‌عهده سید مصطفی بدرالدین گذاشته شد و با آغاز بحران سوریه و تحرکات تکفیریها بود که شهید بدرالدین حضور در این عرصه و مبارزه با گروه‌های منحرف را وظیفه خود شمرد تا جایی که در دیداری خصوصی به یکی از فعالان رسانه‌ای لبنان گفته بود: «وظیفه من مبارزه با توطئه‌های این کشورهاست و مبارزه در لبنان یا سوریه یا هر جای دیگر را جز با در دست گرفتن پرچم پیروزی و با رسیدن به شهادت رها نخواهم کرد».

 

آری، خون شهید «سید مصطفی بدرالدین» و دیگر شهدای مقاومت نخواهد گذاشت که توطئه مشترک آمریکا و متحدانش به‌همراه کشورهای مرتجع منطقه برای از بین بردن روحیه و اراده مقاومت به نتیجه برسد.

 

از هر قطره خون شهدای مقاومت، دهها و صدها رزمنده مجاهد به وجود خواهند آمد و راه شهدا را ادامه خواهند داد و تا این روحیه میان جوانان مسلمان باشد، رژیم صهیونیستی احساس امنیت نخواهد کرد.

 

* کارشناس روابط بین‌الملل

موضوعات مرتبط

*

*

Top