مبارزه با فساد و تکیه بر انقلابی‌گری ا

img_6708-300x200

گفتمان‌های انتخاباتی در گفت‌و‌گوی «صبح نو»

شایق: انتخابات 96 انقلابی جدید است

خانم عشرت شایق، عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، درباره گفتمان‌های انتخابات 96 به «صبح نو» گفت: واژه‌ها و جبهه بندی‌های اصلاح‌طلبی و اصولگرایی معنای خود را از دست داده است و امروزه انقلابی‌گری در کشور جواب می‌دهد، چراکه اکنون نیازمند انقلابی دیگر هستیم تا فساد را از بین ببریم و مردم باید با حضور در انتخابات قیام کنند.

img_6708-300x200
وی افزود: سلطه جهانی صراحتاً اعلام کرده است که در انتخابات 96 از برخی جریان‌ها و گروه‌ها حمایت می‌کند و از این کار خود ابایی ندارد. همچنین در نظام جمهوری اسلامی هم مثل تمامی حکومت‌ها افرادی وجود دارند که قدرت‌طلب هستند و اشتهای قدرت، مال اندوزی و ثروت چشم آنها را روی واقعیت‌های جامعه کور کرده است و برای رسیدن به قدرت و حفظ قدرت خود کارهایی را انجام می‌دهند که خیانت و جنایت است.

نماینده ادوار مجلس تصریح کرد: این همان خط نفوذی است که مقام معظم رهبری درباره آن هشدار دادند لذا یکی ازبخش های گفتمان انقلاب اسلامی ،مبارزه با فساد در کلیه حوزه ها و تکیه بر اصلاحات انقلابی‌  مبتنی بر اجرای قانون اساسی و اسناد بالدستی از جمله سیاستهای اقتصاد مقاومتی ، نقش آفرینی شورای عالی فضای مجازی و……است.

موضوعات مرتبط

*

*

Top