جنگ نرم قداست زنان را نشانه گرفته است

IMG_6708

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عشرت شایق پژوهشگر و کارشناس حوزه زنان در گفت و گو با زنان خبر با اشاره به جنگ نرم علیه زنان بیان کرد:  امروز جنگ سخت به پایان رسیده، اگر چه آسان نبود، ولی هدف اصلی در جنگ‌نرم زنان هستند که اگر حجاب و حیا را از آن‌ها بگیرند خانواده‌ها پاکی و اصالت خود را از دست خواهند داد و مردان نیز مردانگی و غیرت‌شان از بین می‌رود.

وی افزود: جنگ نرم یک جنگ واقعی است که ابعاد مختلفی دارد و دشمن در این جنگ به دنبال ناکارآمدی نظام اسلامی است و استراتژی دشمن، جلوگیری از تحقق و ترویج راهبردهای پنج‌گانه یعنی انقلاب، نظام، دولت، جامعه و تمدن اسلامی است.

شایق ادامه داد: دشمن میخواهد قداست فرهنگ اسلام را از بین ببرد اول خودشان به ترفندها و شیوه‌های دشمن آگاهی پیدا کنند و بعد آگاهی بدهند و مهمترین مسئله پایداری فرهنگی و ثبات فرهنگی است.

کارشناس حوزه زنان مطرح کرد: زن نقشش در این زمینه خیلی زیاد است. مادر اگر مادر صالح و با حیا و عفیفی باشد فرزندی که در دامن این مادر پرورش پیدا میکند فرزند صالحی خواهد بود. دشمن هم الان این را خوب فهمیده است.

وی گفت: بیشترین تلاش دشمن الان روی قشر زنان هست و از زن استفاده ابزاری می‌کند و اینطور که برای زن‌ها برنامه دارند برای مردان ندارد زیرا آنها قداست زنان را نشانه گرفته اند پس دشمن تمام توانش را آورده روی این مقوله گذاشته است که از زن برای انحطاط و انحراف جامعه، استفاده ابزاری بکند.

شایق اظهار داشت: اگر دشمن این برنامه را دارد اجرا می‌کند ما هم باید برخورد مناسبی داشته باشیم و امروز دشمن همه توانش را برای نتیجه‌گرفتن روی این روش و جنگ نرمی که شروع کرده ، گذاشته‌است.

این پژوهشگر یادآور شد: سرانجام از زن مسلمان و نقش اساسی وی در ساختن بیداری اسلامی تشکر می‌کنم اما همیشه باید به زن مسلمان یادآوری کنیم به هویت اسلامی که در وجودش است اطمینان کند و به طرح‌های استکبار جهانی اجازه ندهد که بر وی تأثیر بگذارد.

وی گفت: هر زن مسلمانی باید وظیفه دقیق خود در راه بیداری اسلامی تعیین کند و مسئولیت خود در این امر را بر عهده گیرد؛ زیرا مسیر خیزش و بازگشت به خویشتن و هویت اسلامی باید دستور کار هر زن مسلمان در هر کجا باشد.

موضوعات مرتبط

*

*

Top