تبیین نقش مشارکت اجتماعی بانوان در اقتصاد مقاومتی

تسنیم

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 18 شهرداری تهران در نشست تخصصی نمایشگاه سومین جشنواره تسنیم در بوستان گفتگو به تبیین نقش مشارکت اجتماعی بانوان در اقتصاد مقاومتی پرداخت.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، نخستین دوره جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی را در قالب بخش خلاقیت‌های فرهنگی هنری سومین جشنواره تسنیم به همت اداره‌کل امور بانوان شهرداری تهران با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی در جهت الگوسازی پوشش مناسب اجتماعی بانوان شهر تهران، از 9 تا 17 دی ماه در طبقه اول بوستان گفتگو اجرا شده است. طراحی پوشش اجتماعی (مانتو، فرم اداری و چادر) و طراحی پارچه، بخش‌های رقابتی این جشنواره هستند.

با عنایت به انتخاب منطقه 18 به عنوان قطب هادی محور مشارکت های اجتماعی در سومین جشنواره تسنیم، برگزاری نمایشگاه تخصصی محور مشارکت ها با بهره گیری از خروجی های پروژه های خرد محلی مناطق 22 گانه در خصوص طرح های اجتماع محور ارتقاء کیفیت زندگی بانوان، سبک زندگی اسلامی ایرانی و پروژه های برتر سال گذشته نموده است.

در این راستا پنل تخصصی محور مشارکت های اجتماعی بانوان با حضور الهه راستگو عضو شورای شهر ، نرگس معدنی پور مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران، عشرت شایق معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 18 ، مولایی شهردار منطقه 22 و مدیران امور بانوان مناطق12، 14،16،21،22 و جمعی از مسئولین و بانوان علاقه مند در بوستان گفتگو برگزار شد.

در ابتدای نشست الهه راستـگو عضو شورای شهر  در خصوص مشارکت بانوان سخنرانی کرد و  در ادامه عشرت شایق معاون امور اجتماعی منطقه 18 در خصوص نقش مشارکت اجتماعی بانوان در اقتصاد مقاومتی به ایراد سخن پرداخت. سپس جباری یکی از صاحب نظران اجتماعی مطالبی در مورد ارزیابی پروژه های اجتماعی در محور مشارکت ها توضیحاتی ارائه داد و در پایان نرگس معدنی پور مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران ضمن قدر دانی از حضار به جمع بندی پنل پرداخت.

در پایان نیز جمع حاضر از این نمایشگاه مد و پوشش اسلامی و غرفه بهترین ها از دورریختنیهای بانوان سطح محلات منطقه بازدید به عمل آورند . در جریان این بازدید ضمن آشنایی با آخرین طرح ها، پروژه ها و ابتکارات ارایه شده به جشنواره تسنیم، از غرفه واحدهای تولیدی پوشاک و مدل های ارایه شده در نخستین نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی بازدید کردند.

نمایشگاه سومین جشنواره تسنیم با برپایی غرفه مشارکت های اجتماعی در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.

در نشست تخصصی مشارکت های اجتماعی بانوان در بوستان گفتگو به  تبیین نقش مشارکت اجتماعی بانوان در اقتصاد مقاومتی

 

 

موضوعات مرتبط

*

*

Top