در جنگ نرم خانمان سوز ایمانی ، اعتقادی وفرهنگی دشمن با مغزها کار دارد نه با مرزها .

در روزچهارمین روز از هفته دفاع مقدس همایش نقش زنان در دفاع مقدس با حضور سخنران و جانباز دفاع مقدس برگزار شد .

به گزارش خبرنگار حریره ، همایش نقش زنان در دفاع مقدس با دعوت از سخنران ویژه و حضورخواهران بسیجی و دانش آموزان بسیجی دختر در سالن همایش ها ی خلیج فارس برگزار شد .

 

این مراسم با بیان خاطراتی از جنگ توسط آقای شکوری مسئول حراست سازمان منطقه آزاد کیش و خانم امیری مسئول امور بانوان سازمان منطقه آزاد و نماینده شورای شهر کیش شروع شد .

 

شکوری با اشاره به وصایای شهدا و سفاره ویژه آنها به حجاب خطاب به بسیجیان دختر گفت : قلب و روح شما زیباست و شما شایسته حجاب زیبایید .

امیری نیز که خود اهل کرمانشاه است ازبمباران های شیمیایی و شهادت مردم بی گناه شهرهای غربی کشور و آثار کنونی آن گفت .

در ادامه ی  مراسم مدیرمقابله با تهدیدات نرم مرکز بسیج رسانه ملی خانم عشرت شایق ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس با اشاره به تحریم های دشمنان و مقایسه آن با فراوانی وسایل  وواردات بی رویه این وسایل ودیگر  ابزارهای  جذاب اما با پیامهای انحرافی همچون فیلم های مبتذل و بازی های یارانه ای و لوازم آرایشی و … به جنگ نرم و مقابله با آن اشاره کرد و گفت : امروز ابزارهای جنگ عوض شده و تمام بمب های دشمن بی صداو بی بو و بدون رنگ است و در خانه های همه ی ما به نوعی پیدا می شود و اینجاست که نقش زنان برجسته ترو  بیشتر معلوم می شود زیرا زنان هستند که خانواده تربیت می کنند و افراد دست پرورده ی او جامعه را می سازند واین یعنی آپار فراوانی حضور زنان در جامعه .

این کارشناس جنگ نرم با توجه به خزنده بودن این جنگ گفت: در این جنگ خانمان سوز ایمانی ، اعتقادی وفرهنگی دشمن با مغزها کار دارد نه با مرزها .

وی در ادامه اضافه کرد امروز دشمن دست روی اعتقاد ما گذاشته تا جایی که نام مقدس جهاد را از قرآن به سرقت بردند و در سوریه به مبا شورش ها، قتل عام ها ، جنایتها  و ظلم های تکفیری ها لقب جهاد را داده و مفتی های آنها رسماً اعلام کردند که حتی زنان متأهل هم می توانند به عقد نکاح شورشیان ومزدوران تکفیری وسلفی  درآیند .

در پایان مراسم نیز دبیرستان نمونه دولتی فاطمیه سرود زیبایی را در وصف پایداری و سرافرازی ایران اسلامی خواندند .

1 دیدگاه;

  1. حسيني گفته:

    جلسه پر باری بود انشالله کارشناسانی مثل خانم شایق برای روشنگری حضور فعال تری داشته باشند، ساده وروان صحبت تخصصی در مورد جنگ نرم وسخت را انجام دادند.
    متشکریم.

*

*

Top